Loading

Düğün fotoğraflarını sıradan bulmaya başlayanlar için her geçen yıl daha da yeni bir konsept ortaya çıkmakta. Bu konseptlerin en sonuncusu ve oldukça trend olanlarından birisi de save the date fotoğraf çekimleri.  Bu konsept ile evlenecek çiftlere çok daha detaylı fotoğraf çekimleri

yapılmakta ve konseptin de adından belli olduğu üzere bazı tarihler kayıt altına alınmaktadır. Tüm dünyada oldukça popüler bir akım haline gelen save the date konsepti tarihi kaydet anlamına gelmektedir.

Düğün öncesi yapılan bu çekimler ile, sevdiğiniz ile beraber hangi günleri tarihe kayıt edeceğinizi belirlemeniz gerekiyor. Bu günler genel olarak tanışma günü, doğum günü, nişan günü, kız isteme günü gibi çiftlere anlam ifade eden günler olmaktadır.

Save The Date Organizasyonları

Düğün gibi belli sınırlar içerisinde olmadığı için bu çekimlerin de hiçbir sınırı yoktur. Bir çölün ortasında safari yaparken çekebileceğiniz gibi çift olarak iki ayrı paraşütle uçaktan atlayarak da çekimleri yapabilirsiniz. Bu adrenalin dolu çekimlerin haricinde daha basit ve şık çekimlerde yapılabilir. Eşinizin doğum gününde bir sahilde yürürken çekim yaptırabilir veya sevgilinizle tanıştığınız yere giderek orada çekimlerin yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Özel isteklerinizin tamamı save the date konseptinde dikkate alınacaktır.

Özel bir isteğiniz yok ve çekim konusunda bir fikir de taşımıyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Bu konsept üzerinde oldukça tecrübeli olan ekip arkadaşlarımız sizler için güzel bir senaryo yazacaklardır. Bunun yanında dünyada oldukça popüler olan bu akımın yurt dışındaki örneklerini inceleyerek de kendinize uygun bir konsept bulabilirsiniz. Ekibimiz ve ileri teknoloji altyapımız sayesinde tüm konseptlere cevap verebilecek durumdayız.

Düğün Öncesi Çekim

Save The Date konsepti fiyatları tamamen tercihlerinize göre şekillenmektedir. Çok basit konseptler 200 liraya yapılırken, devasa prodüksiyon isteyen konseptler 20 bin liraya kadar çıkabilmektedir. Sizlere sektörün en uygun save the date fiyatlarını sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Sıra dışı fikirlerinizi bizlere sunarak fiyat alabilir veya bizden farklı fiyatları olan konseptleri sunmamızı isteyebilirsiniz. Konsept sayımız çok çeşitli olduğu için siz beğenesiye kadar sizlere farklı sunumlar yapabilmekteyiz.

Save the date çekimleri düğünden önce yapılması gerekir ve bu nedenle geç kalınmaması tavsiye olunur. Düğünden en az 6 ay önce planlanmaya başlanması, en iyi konseptin uygulanması açısından önemlidir. Bunun yanında önemli bir gün için bu konsept düşünülüyorsa, o tarihten muhakkak en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Daha Fazla bilgi için İLETİŞİM kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.