En mutlu anlarınız arasında yer alan, Düğününüz esnasında tüm gözlerin dikkatini çekecek olan birbirinden farklı dekorasyon ürünleri ile davetlilerin sizden söz etmesini sağlayabilirsiniz. Bildiğimiz üzere düğünlerin en önemli detayları arasında organizasyonlar önemli derecede rol oynamaktadır. Mekanının görünümü ve sunum şekline kadar, süslemesi konusunda da diğer düğünlerden farklı olmak için yapmanız gereken bazı değişiklikleri konuklarınıza en iyi şekilde yansıtmak olmalıdır. 2018 yılında en güzel trendler hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları uzman ekibimizin araştırmaları ile sizlere aktarmayı başardık.

Düğün mekan süslemesi konusunda herhangi bir organizasyon firması ile anlaşmadıysanız, bu konuda kendiniz birşey yapmak istiyorsanız, kalem ve kağıdı hazırlayın ve neler yapılması gerektiği konusunda ayrıntıları yazmaya başlayın. Düğün gününüze uzun bir süre varsa, bu sizin eksikleri ve atladığınız yerleri rahat bir şekilde görmenize imkan tanıyacaktır.

Düğün Dekorasyon Fikirleri

Masa Düzeni

Öncelikle kullanılan malzemelerin süslemesinin’de iyi yapılabilmesi için hiçbir detayı atlamamak gerekecektir. Son zamanlarda trend haline gelen ahşap malzemeler ; Mumluklar, Peçete, Tepsi gibi aksesuarların süslemesi için tercih edilmeye başlanmıştır. Maliyet ve görünüm bakımından da oldukça ideal olan bu ürünler konusunda birçok modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Masa düzeninde son dönemlerde yaygınlaşan  cam fanuslar gerçekten dikkat çeken bir detay.

Benzersiz Davetiyeler

Konuklarınızın dikkatini çekecek, parlak ve merak uyandıran davetiyeler ile misafirlerinizin en mutlu anınızı unutmamasını sağlamak artık çok kolay

Düğün Dekorunda Dikkat Çeken Çelenkler

Düğün dekorasyonlarında yaprak ve çiçeklerin oluşumu ile renkleri ile mekana ayrı bir hava katarken, sandalye süslemelerinde de tercih edilebilir. Kır düğünlerinde görmeye alıştığımız sandalye, masa süslemelerin’de çiçeklerin ne kadar önemli olduğunun farkına var.

 

Dekorasyonda Şeffaf Objeler

Ağırlıklı olarak açık alanlarda yapılan düğünlerde cam veya şeffaf malzemeden üretilen aksesuarlar gerçekten çok başarılı bir görünüm sergiliyor. Büyüleyici tasarımlara sahip ; şeffaf sandalyeler, vazolar ve masa numaraları ile dekorasyon alanında şeffaf objelerin yarattığı farkı konuklarınıza hissettirebilirsiniz.